قصد دارید وارد دنیای طراحی وب سایت، شده و مفاهیمی از آن بیاموزید؟

پادکست ها، مانند یک نمایش و سخنرانی است که روش حیرت انگیزی محسوب می شود تا بتوانید دیدگاه های جدیدی را از دیدگاه های با تجربه تشخیص دهید. توصیه ها، بینش ها و مصاحبات چیزی هایی می باشند که در کنار مباحث و بحث و گفت گوهای تخصصی در پادکست ها، به آن ها پرداخته می شود.

زمانی که شما با ناامیدی ها و خستگی هایی مواجه شدید، درست مانند زمانی که رانندگی می کنید و یا حتی کار می کنید، یکی از این پادکست ها را حتما گوش دهید. شما ممکن است موارد جدیدی را یاد بگیرید و یا حداقل با داستان ها و مهمان های شگفت انگیزی سرگرم شوید.

PRESENTABLE.

یک پادکست ۴۰ دقیقه ای که برای استراحت های کوتاه میان کار بسیار عالی است و شما می توانید به یک طراح وب سایتی گوش کنید که به مدت ۲۰ سال است در این زمینه تجربه دارد و درباره تمامی انواع تجربه های خود صحبت می کند. در این پادکست یاد می گیرید که چگونه یک طراح وب سایت موفق باشید.

SHOPTALK

این دو پادکست برای الهام بخشی و تبدیل به یک طراح و برنامه نویس وب موفق شدن، عالی است. SHOPTALK معمولا یک ساعت به طول می انجامد و همراه با توصیه های کمک کننده است. در وب سایت شما می توانید به سراغ بخش های مشخصی در پادکست بروید، فایل را دانلود کنید و یا حتی از آن ها سوالاتی را بپرسید.

THE WEB AHEAD.

اگر چه این وب سایت از کار افتاده است، اما هنور هم بخش های ارزشمندی در این پادکست وجود دارد. THE WEB AHEAD روی دعوت از کارشناسان در اینترنت از سراسر دنیا تمرکز دارد. این در حالی است که برخی از محتواها ممکن است به نظر قدیمی بیایند، اما هم چنان منبع مفیدی از توصیه ها برای افرادی محسوب می شود که به صورت آنلاین کار می کنند.

THE CHANGELOG.

می خواهید با گرایش های روز در زمینه برنامه نویسی وب سایت همراه باشید؟ زبان ها، برنامه ها و هر منبع آزاد برنامه نویسی، چیزی است که در این پادکست درباره آن صحبت می شود. بسیاری از قسمت ها سه شخص را نمایش می دهند، از این رو این مورد قطعا یک گزینه عالی و کاربردی به نظر می آید.

BOAGWORLD.

این پادکست جالب از سال ۲۰۰۵ در تجارت ها وجود داشته است. این مورد درباره تمامی انواع موضوعات طراحی وب سایت شگفت انگیز صحبت می کند و هم توسط مبتدیان و هم توسط افراد با تجربه می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. شما می توانید این مورد را در وب سایت و یا در دیگر سیستم عامل های دیگر مانند SPOTIFY و GOOGLE PLAY گوش کنید.

SEANWES.

اگرچه در این پادکست خیلی روی طراحی تمرکز نشده است، اما آرشیو وسیعی در آن وجود دارد که منبع شگفت انگیزی برای طراحان مستقل در تمامی رشته ها به شمار می آید. آگاهی یافتن این که چگونه یک تجارت کوچک را راه اندازی و مدیریت نماییم، واجب و ضروری است و صد ها قسمت از پادکست ها وجود دارد که باید به آن گوش دهید. یک موضوعی را انتخاب کنید که دوست دارید و به آن گوش دهید.

HACKING UI

در این جا مباحثی درباره طراحی و برنامه نویسی وب ارائه می شود، هم چنین اطلاعات دیگری درباره هر طراح مستقلی که می خواهد بشنوید، وجود دارد. آیا می خواهید وبلاگ نویسی کنید، یک تجارت را شروع کنید و یا همراه با تکنولوژی باشید؟ ساخت و راه اندازی رابط کاربری بسیار در این زمینه عالی می باشد.

SYNTAX.

این پادکست برای برنامه نویسان ساخته شده است. SYNTAX موضوعات متنوع بسیاری را شامل می شود، از جمله زبان های برنامه نویسی، استانداردهای طراحی و توصیه های زندگی. هم چنین قسمت های کوتاهی نیز در بر دارد که مخصوص زمان هایی است وقت و زمان کافی در اختیار ندارید.

UNFINISHED BUSINESS.

پادکست سرگرم کننده، جالب و کاربردی است که موضوعات متنوعی را با تمرکز روی طراحی و اینترنت، پوشش می دهد. هر چیزی از مشتریان سرکش تا مسائل و مشکلات سلامت ذهنی در صنعت طراحی در این جا پرداخته شده است.

RESPONSIVE WEB DESIGN.

در این جا پادکستی با حرفه قدرتمندی وجود دارد: مصاحبه با افرادی که در زمینه ساخت طراحی سایت های ریسپانسیو مهارت دارند. اینترنت در حال پویا تر شدن و مطابق با گوشی های همراه شدن است و مهمانان و میزبان هایی که در زمینه طراحی ریسپانسیو مهارت دارند به شما مواردی را یاد می دهند تا در این مسیر پایدار بمانید.

نگرش دیگر.

هر کسی دارای روش منحصر به فرد آموزشی و یادگیری می باشد. برخی در زمینه خواندن و تحقیقات عمل می کنند، این در حالی است که برخی دیگر می توانند تنها با تجربه کسب کردن مواردی را یاد بگیرند. افراد بسیاری به راحتی با گوشی دادن و درک اطلاعات پادکست ها و موارد صورتی می توانند به اطلاعات مهمی دست یابند و درس های بزرگی را بگیرند. در هر صورت بر کسی پوشیده نیست که یک طراح و برنامه نویس و در هز زمینه ای باید به طور روز افزون بر اطلاعات و دانستی های خود بی افزاید و سعی کند تا تجربه های بیشتری را کسب کند تا به این ترتیب به موفقیت های بیشتری برسد و به اهداف خود جامه عمل بپوشاند.

THE BIG WEB SHOW.

این مورد بسیار برای طراحان به طور ویژه کاربردی است. توصیه هایی در ارتباط با موارد هنری، محتوا و تکنولوژی ارائه می شود. هر قسمت معمولا یک مهمان با تجربه و با مهارت دارد- اغلب یک طراح سایت و یا برنامه نویس وب با تجربه صحبت می کند که در آن زمینه ها تخصص دارد. حدود یک ساعت (بالا و پایین) این پادکست به طول می انجامد.

طراحی سایت در اصفهان

طراحی اپلیکیشن

طراحی سایت فروشگاهی

سئو سایت و بهینه سازی سایت