مجموعه ایده تکنولوژی صفاهان

دستگاه دایرکت

پنل اس ام اس تبلیغاتی

ویژگی و قابلیت هایی که یک پنل اس ام اس تبلیغاتی باید داشته باشد، دریافت و ارسال اس ام اس، ارسال برای جنس و سن مشخص، ارسال برای گروه یا منطقه ای خاص، ارسال به شغل های مشخص یا صنف ها، این ویژگی ها را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

ویژگی دریافت و ارسال پیامک

این ویژگی پنل اس ام اس تبلیغاتی شما را قادر خواهد ساخت که در لحظه به شماره تلفن همراه تمام مشتریانی که انتخاب کرده اید ارسال یکجا داشته باشید. اگر کسب و کار خود را به تازگی راه اندازی کرده اید و بانک اطلاعاتی بزرگی از مشتریان خود ندارید، در این سامانه شماره تلفن های آماده موجود است تا در کمترین زمان ارسال پیامک به آنها را داشته باشید.

همان گونه که این پنل می تواند پیامک ارسال کند به همین شکل هم می تواند پیامک دریافت کند و از این طریق می توانید با مشتریان خود تعامل داشته باشید و نظرات و انتقادات مشتریان را راجع به کسب و کار خود بدانید. همچنین می توانید از این طریق مسابقه پیامکی راه اندازی کنید.

ویژگی ارسال برای جنس و سن مشخص

فرض کنید که شما صاحب شغل آرایشگری زنانه هستید و می خواهید که برای مشتریان حوزه کاری خود پیامک تبلیغاتی ارسال  کنید در این صورت باید برای خانم ها با بازه سنی مشخص این پیامک را ارسال کنید که در پنل اس ام اس تبلیغاتی این امکان وجود دارد که جنسیت و سن مشتریان را مشخص کنید و به این شکل مشتریان واقعی را هدف قرار بدهید.

ویژگی ارسال برای گروه یا منطقه ای خاص

اگر شما صاحب یک مدرسه یا مهد کودک در منطقه 13 اصفهان باشید باید اس ام اس تبلیغاتی خود را برای مردمان همان منطقه ارسال کنید زیرا مردمانی که از این منطقه دور هستند برای ثبت نام بچه های خود به شما مراجعه نمی کنند. با این قابلیت پنل اس ام اس تبلیغاتی می توانید دقیقا منطقه یا گروه مورد نظر خود را هدف قرار دهید.

ویژگی ارسال به شغل های مشخص یا صنف ها

اگر مخاطبان کسب و کار شما جزء شغل ها و اصناف هستند با این قابلیت پنل اس ام اس تبلیغاتی  می توانید به همان شغل ها و اصناف پیامک خود را ارسال کنید، برای مثال اگر مشتریان شما جزء مهندسان معمار باشد می توانید این گروه را انتخاب کنید.